Chcesz być samodzielny, a brakuje ci funduszy?

Chcesz być samodzielny, a brakuje ci funduszy?

Od dziecka każdy z nas marzył o tym, żeby móc samodzielnie decydować o własnym życiu. Niestety często jednak brakuje nam na to pieniędzy. Czy chodzi to o zakup nowego mieszkania bądź samochodu. Na rynku istnieją nowe możliwości spełnienia swoich marzeń.

Już dziś rozwiń swoją firmę!

Już dziś rozwiń swoją firmę!

Ogranicza Cię brak pieniędzy, a Twoje przedsiębiorstwo wymaga natychmiastowego wsparcia środków materialnych? Ta opcja finansowania firmy posiada wiele zalet. Jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji przeczytaj poniższy artykuł.

Chcesz być samodzielny, a brakuje ci funduszy?

Chcesz - możesz to mieć!

Nasi rodzice od zawsze uczyli nas, że aby mieć coś w posiadaniu trzeba wyłożyć na stół dużą sumę gotówki. Nasi ojcowie ciężko pracowali na swoje pierwsze auta. Gromadzili pieniądze na kontach. Samochody leasing pozwala nam na wcześniejszy zakup wymarzonego auta.

Pierwsze auto.

Samochody leasing jest idealną opcją dla początkujących firm, które nie mają dużego zaplecza finansowego, aby móc pozwolić sobie na zakup auta. Dotyczy to również osób które na własny użytek chciałyby to zrobić, lecz ich własny portfel ich ogranicza. Przyjrzyjmy się zatem temu ciekawemu rozwiązaniu.

Jakie wymagania powinniśmy spełniać?

Każdy z nas, którzy chcemy skorzystać z usługi leasingu musi złożyć wniosek leasingowy. Samochody leasing oczywiście również wymaga tego typu dokumentu. Jest on podstawą do stwierdzenia naszej oceny zdolności leasingowej. Jest ona bardzo istotna dla firmy z której usług będziemy korzystać. Po przejściu tego etapu dowiadujemy się czy jesteśmy w stanie otrzymać wymarzone przez nas auto.

Jakie dokumenty są nam potrzebne do oceny zdolności leasingowej?

Każda firma leasingowa wymaga różnego rodzaju dokumentów, które pomogą jej ocenić naszą zdolność korzystania z ich usług. Przedsiębiorstwa te muszą być pewne co do tego, że uzyskają należną im opłatę. Najczęściej wymagane dokumenty to:

  • dokumenty założenia firmy
  • dokumenty finansowe
powrót »